Yaşam

Wild 8. Bölüm One Piece İzle Ekranı: Wild Son Bölüm One Piece Full İzle

Yeni dönemin en dikkat çeken dizilerinden biri olan Wild, dün akşam 8. bölümüyle ekranlara geldi. Başrollerinde Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Dolunay Soysert, Bertan Aslani gibi oyuncuların yer aldığı Wild, dramla harmanlanmış bir aşk hikayesini ekranlara taşıyor. Kaçırıp tekrar izlemek isteyenler için; Vahşi uç kısmı tek modül tam görüntüleme ekranı…

Vahşi 8. bölümde; Serhan ve Neslihan, doktor Güven’le karşı karşıya gelince şaşkına dönüyor.

Bu sırada durumu son derece ağır olan Rüzgar’ın hastaneye getirilmesiyle farklı bir krizin içine düşerler.

Rüzgar’ın Yaman’dan dayak yediğini öğrenen Serhan, onun Soysalan Hastanesi’ndeki ameliyatına şiddetle karşı çıkar.

Bu arada öğrendiği yeni bir bilgi her şeyi değiştirecektir. Alaz suçunu babasına itiraf eder.

Çağla ise ağabeyi Yaman’a karşı bitmek bilmeyen bir öfke beslemeye devam etmektedir.

Bu öfke her geçen gün katlanarak artıyor. Rüzgar’ı dövdüğü iddiasıyla aranan Yaman polis tarafından tutuklanır. Serhan ise kendi oğlu Alaz’ı korumaya çalışmaktadır.

Güven de farkında olmasa da kendi oğlu Yaman’a yardım eder.

Asıl suçlunun Alaz olma ihtimaline dayanamayan Mert, bunu Yaman’la paylaşır ve Asi’ye yeni bir umut kapısı açar. Alaz’la ilgili gerçek ortaya çıkarsa Yaman mahalleye geri dönecektir. Çünkü artık Soysalalıların evinde kalmak istemeyecektir. Eşref, oğlu Caner’in masum olduğunun kanıtlanması için otopsi yapılmasını emreder.

Doktor Güven yıllar sonra karşısına çıkar ve ondan geçmişin hesabını sorar.

Yaman, Alaz’ı üzecek bir hatanın kanıtını bulmuştur. Bu dönemde Rüzgar kritik dönemi atlatır ve bir söz vermeye hazırlanır. Öte yandan Yaman elindeki delilleri kullanmaya hazırlanıyor. Serhan ise oğlu Alaz’a kaçması talimatını verir. Hapishanede çürümesini önleyecektir. Ancak Alaz’ın hem ailesine hem de Yaman’a büyük bir sürprizi vardır.

Çılgın Önceki Bölümde Ne Oldu?

Yaman’ın amcası Caner Soysalan tarafından kaçırıldığına inanan Soysalanlar, yeniden ayağa kalkmaya çalışıyor.

Neslihan artık çocuklarının yeniden kardeş olmasını istiyor. Alaz ve Çağla, Neslihan’ı geçmişte yapamadığı bir anne olmakla suçlayarak yaralarını açtığı gün Yaman, bu ailedeki tek kayıp çocuğun kendisi olmadığını anlar. Annesine, Ali’nin kardeşlerine ağabey olacağına söz verir. Çağla’yı Rüzgar’dan kurtarmak için çıktığı yolda Alaz’ın asla kardeşi olamayacağını en acı şekilde yaşayacaktır.

Artık tüm ailesinin kahramanı olan Serhan’ın, Neslihan ile arasındaki buzlar eridiğinde karısına olan aşkı yeniden alevlenir. Bu durum Şebnem’in bu ilgiyi kırmak için büyük bir hamle yapmasına neden olur. İnanç, oğlu Yaman’la birlikte hastaneye girerken, geçmişin kapalı sanılan gizli kapılarından ilki açılır…

Vahşi Bölüm 8 Tek Kesim İzleme Ekranı

WILD SINGLE CUT’UN SON BÖLÜMÜNÜ TAM OLARAK İZLEYİN

haberderebucak.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu