Haber

Tahir Büyükakın’dan Darıca transferi

KOCAELİ (İGFA)- Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Darıca Gençlik Buluşması’nda ilk kez oy kullanacak gençlerle bir araya geldi. AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Çağatay Çağlayan, AK Parti Darıca İlçe Başkanı Av. Ufuk Acay, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Darıca Gençlik Kolları Başkanı Murat Yılmaz’ın katıldığı programda gençlerle yakından ilgilenen Büyükakın, soruları tek tek yanıtladı.

“RECEP TAYYİP ERDOĞAN’I SONUNA KADAR DESTEKLEMEM GEREKİYOR”

Gençlerle sohbet eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın şu sözleri kullandı; Bizi kim istiyor? Kim git diyor? Onları kim istiyor? Onları kim destekliyor? Bu soruları sorduğunuzda karşı tarafı destekleyenler FETÖ, PKK, Amerika, Fransa, Almanya ve diğer batılı ülkeler. Bu tarafta bizi istemiyorlar. Bizi istemiyorlarsa, işleri doğru yaparız. Bu onların çıkarlarına karşı yaptığımız anlamına geliyor. Bunun için 21 yıldır bu işi yapan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı sonuna kadar desteklememiz gerekiyor. Çünkü bu Cumhuriyeti kuranların iradesi bu idi, ‘Tam bağımsız bir Türkiye kuracağız’ dedi. Birliğimizi, bütünlüğümüzü bozmayacağız” dedi.

“YETKİ HAKKARI’YA GELİYOR” DEDİKLERİ İÇİN ÖLÜSÜNE DESTEKLİYORLAR

Dağdakiler, “Birinci Dünya Savaşı sonrası dönemden sonra bugün ülkemizde ve bölgemizde bir terör devleti kurmak istiyorlar. PKK, YPG gibi terör örgütleri ayrı bir statü istiyoruz diyor. “Hakkari’ye özerklik geliyor” dedikleri için şu anda ölümüne destekliyorlar. Bütün elebaşları bu sözleri tekrar eder. Bütün bunları görürken Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında dimdik durmak gerekiyor.” Sözlerini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Başa dön tuşu