Yaşam

Benimle kal hint dizisinin konusu nedir? Benimle Kal oyuncuları kimlerdir?

Kanal 7, ‘Benimle Kal’ adlı yeni bir Hint dizisi ile seyirci karşısına çıktı. İlk bölümü 8 Mayıs’ta yayınlanan Benimle Kal dizisinin konusu merak edildi. Orijinal adı ‘Molkki’ olan Stay with Me, Hindistan’da reyting rekorları kıran diziler arasında yer alıyor. Peki Benimle Kal konusu ne, oyuncuları kimler?

Detaylar burada…

Benimle Kal nedir?

Stay with Me, ailesinin isteği üzerine hiç tanımadığı bir adamla zorla evlendirilen Purvi’nin hayat hikayesini anlatıyor. Purvi, yaşlı Virendra Pratap ile evlenmek zorunda kaldı. O artık idealleri olan genç bir kız. Evlenecek kişi iki çocuklu bir muhtardır.

Muhtarın çocukları babalarının evliliğini kabullenemez ve Purvi’ye sırt çevirirler. Purvi bir yandan yeni hayatına alışmaya, bir yandan da çocukların kalbini kazanmaya çalışır. O da çocukları babalarıyla barıştırmaya çalışır.

Muhtarın üvey kardeşi Vaibhav da sorun çıkarmaya başlar. Purvi’nin başına olağandışı şeyler gelir. Purvi ise saf kalpli, günahsız, korkunç hiçbir şeyden anlamayan bir kızdır. Bakalım Purvi’nin evliliğinde neler olacak.

Benimle Kal oyuncuları kimlerdir?

Benimle Kal, yaklaşık 2 yıl boyunca televizyon ekranlarındaki serüvenini sürdürdü. Reytingleri oldukça yüksek olan Stay with Me oyuncuları ise şöyle:

  • Priyal Mahajan

  • Amar Upadhyay

  • Shantanu Monga

  • Priyanka Zemse

  • Toral Rasputra

  • Supriya Shukla

  • Şraddha Jaiswal

Benimle Kal hafta içi her akşam 21.20’de ekranlara gelmeye devam ediyor.

Kanal 7’nin yeni Hint dizisi Benimle Kal hafta içi ekranlarda olacak. Yönetmenliğini Muzammil Desai’nin üstlendiği dizinin ne kadar süreceği konusunda net bir bilgi yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu