Haber

Anderson Talisca: Beşiktaş taraftarı dünyanın en iyisi, bunu Melo da biliyor

Sezonu şampiyon tamamlayan Galatasaray, Mata’nın ayrılmasının ardından transfer çalışmalarına başladı.

Türkiye’de forma giydiği dönemde futbolseverlerin beğenisini kazanan Anderson Talisca’nın adı Galatasaray ile de anıldı. Brezilyalı yıldız futbolcu, Türkiye hakkındaki düşüncelerini anlattı.

Futbol hayatını Al-Nassr’da sürdüren Beşiktaş’ın eski futbolcusu Anderson Talisca, “Fora do Jogo” adlı podcast programına konuk oldu. Yıldız futbolcu, programda Avrupa ve Asya’daki deneyimlerini anlattı.

“Onlar dünyanın en iyileri”

Şu sıralar Cristiano Ronaldo ve Al-Nassr’ın başarısı için ter döken Anderson Talisca, Beşiktaş’ın dünyanın en iyi taraftara sahip takımı olduğunu söyledi.

Benim ve orada oynayanlar için dünyanın en iyileri onlar.”Talisca, Beşiktaş taraftarını unutamadığını da sözlerine ekledi.

“Melo da biliyor”

Taraftarlardan bahsetmeye devam eden Anderson Talisca, Brezilya Serie A grupları Flamengo ve Corinthians’ın da çok iyi durumda olduğunu belirterek sözlerini şöyle tamamladı:

Beşiktaş taraftarı dünyanın en iyi taraftarıdır. Flamengo ve Corinthians taraftarı da çok iyi ama Beşiktaş’ın dengi yok. Daha önce Türkiye’de forma giyen Felipe Melo da bunu biliyor.

kinikajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu