Haber

Tour Of Antalya Kemer – Tahtalı etabı yapıldı

Tour of Antalya Powered By Akra 2024’ün Kemer – Tahtalı Antalya etabı gerçekleştirildi.

Koşunun Kemer – Tahtalı etabının startına Kemer Kaymakamı Ahmet Solmaz, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Bilici, Kemer Jandarma Komutanı Ömer Seyhan, Kemer Emniyet Müdürü Harun Mere, Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Yavuz katıldı. bu yıl 5’incisi düzenlendi. Gürhan, Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Emin Müftüoğlu, Kemer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Derya Baytekin, Barut Hotels Yönetim Konseyi Lideri Haydar Barut, Tour of Antalya Proje Müdürü Haluk Özsevim, Kemer Gençlik ve Spor Bölge Müdürü Kamil Bozkurt katıldı.

Kemer Cumhuriyet Meydanı’ndan başlayacak Kemer – Tahtalı etabının startını Kemer Kaymakamı Ahmet Solmaz verdi.

Uluslararası Bisiklet Birliği’nin (UCI) elit erkekler uluslararası yol bisikleti takviminde 2.1 kategorisinde yer alan ve 4 gün 4 etaptan oluşan “Tour Of Antalya Powered By Akra” uluslararası bisiklet yarışı Argeus Travel tarafından düzenlendi. & Events ve Yedi Katılım 2018 yılından bu yana düzenleniyor.

Türk bisikletinin marka organizasyonu Tour Of Antalya Powered By Akra 2024’e 16 ülkeden 25 grup ve 175 bisikletçi katılıyor.

 

Başkan Topaloğlu Spor TV canlı yayınına katıldı

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Tour Of Antalya Powered By Akra 2024’ün ardından Sports TV’nin canlı yayın konuğu oldu. Yarışlar öncesi canlı yayında Kemer ve Kemer’in bisiklet turizmi hakkında bilgiler veren lider Topaloğlu, Kemer’in en değerliler arasında yer aldığını söyledi. Türkiye’deki bisiklet destinasyonları

 

Başkan Topaloğlu’nun doğum gününü kutladılar

Başkan Topaloğlu’nun doğum günü nedeniyle yarışlar öncesinde duyuru yapılarak Başkan Topaloğlu’nun doğum günü kutlandı.

Başkan Topaloğlu’nun “Yarışlar doğum günüme özel düzenleniyor” açıklaması renkli görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu.

Yarışlar, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Antalya Valiliği, Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Bisiklet Federasyonu’nun yanı sıra ilçe belediyeleri ve Antalya merkezli kamu kurumları tarafından da destekleniyor.

Yarışlar pazar günü Antalya – Antalya etabıyla sona erecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu