Haber

Konya Kutlandı

Konya protokolünün katılımıyla klasik olarak düzenlenen festival bu yıl Büyükşehir Belediyesi Taş Bina Kültür Sanat Merkezi’nde düzenlendi.

Konya protokolü kapsamında klasik tatil programı olan Konya Büyükşehir Belediyesi Taş Yapı Kültür ve Sanat Merkezi gündeme geldi.

Konya Vali Yardımcısı Hacı İbrahim Türkoğlu, AK Parti Konya Milletvekilleri Tahir Akyürek, Orhan Fazilet, Ahmet Sorgun, Ziya Altunyaldız, Selman Özboyacı, İl Jandarma Komutanı Tümgeneral Şakir Uslu, 3’üncü Ana Jet Üs ve Garnizon Komutanı Havva Pilot Tuğgeneral Şensöz, Hava Savunma Tugay Komutanı Tuğgeneral Yusuf Diker, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Cumhuriyet Başsavcısı Halil İnal, AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, Milliyetçi Hareket Partisi Konya İl Başkanı Remzi Karaarslan, Büyük Birlik Partisi Konya İl Başkanı Osman Seçgin, milletvekili adayları, ilçe belediye başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, akademisyenler, belediye meclis üyeleri ve protokol üyeleri katıldı.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, tüm Konyalıların bayramını kutlayarak, “6 Şubat’ta yaşadığımız deprem felaketi nedeniyle hüzünlü bir bayram geçiriyoruz. Allah birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Belediyeler olarak Konyalı vatandaşlarımızın huzur içinde tatillerini geçirebilmeleri için tüm tedbirleri aldık. Nice bayramlara barış ve kardeşlik içinde ulaşmayı Yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Bu vesileyle Ramazan Bayramı’nın şehrimize, ülkemize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu