Haber

Bornova Belediyesi’nden Çamdibi’nde Bin Kişilik İftar Programı

Ramazan ayı boyunca her gün bin kişiye iftar öncesi mahallelere sıcak yemek dağıtan Bornova Belediyesi, Çamdibi’nde de bin kişiye iftar sofrası kurdu. İftar yemeğine katılan Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, “Vatandaşlarımızla gönül köprüleri kurmaya devam ediyoruz.”

Bornova Belediyesi mülkiyetindeki Çamdibi Şehit Er Adem Bilaloğlu Tesisleri’nde düzenlenen iftar programı; CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, İzmir Büyükşehir Belediyesi eski transfer lideri Aziz Kocaoğlu, CHP milletvekili adayı Altan İnanç, önceki dönem milletvekilleri Aslan Savaşan ve Murat Koç, Bornova Belediyesi eski dönem başkanları Cengiz Bulut, Bornova Belediye Meclis üyeleri, muhtarlar, siyasi parti temsilcileri ve Çok sayıda vatandaş katıldı.

Programda tüm masaları tek tek dolaşarak vatandaşlarla sohbet eden Önder İduğ, şunları söyledi:

“Ramazan ayı birlik beraberlik, dostluk ve paylaşma ayıdır. Bugün sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Herkesin Ramazan Bayramı’nı tebrik eder, barış, hoşgörü ve barış getirmesini dilerim. Öyle bir felaket yaşadık ki, bir bir yakınımız hayatını kaybetti 6 şubat depremi herkesi hüzünlendirdi ama üzülmek yetmez oradaki insanlara destek olmak lazım Bornova Belediyesi olarak Çin’den 4500 çadır getirdik. Malatya, Hatay, Maraş, Adana’da deprem oldu “Türkiye’de çadır kentler kurduk. Bu uzun bir süreç. Çadır kentlerde ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor. Bu konuda destek veren tüm ekip arkadaşlarıma, lojistiği sağlayan herkese ve Bornova halkına teşekkür ediyorum.”

Kaynak: ANKA / Yerel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu