Teknoloji

Black Ops 6 Game Pass Servisine Eklenecek Mi? (Güncel)

GÜNCELLEME: Microsoft tarafından yapılan resmi açıklama ile Black Ops 6 Game Pass kütüphanesine çıkış gününde hem PC hem de Xbox konsolları için eklenecek.

***

Kısa bir süre önce yaşanan gelişmeye bakılırsa, Black Ops 6 Game Pass servisine çıkış gününde eklenecek. Henüz Microsoft veya Activision açıklama yapmış değil, ama resmiyet kazanması için fazla beklemeyeceğiz gibi görünüyor.


İlginizi Çekebilir: Black Ops 6 ile Tanıdık Yüz Geri Dönüyor!


Bu yılın Call of Duty oyunu ile tanışmamıza fazla bir zaman kalmadı. Şu an için yeni tanıtım fragmanları ile ilgiyi sıcak tutan Activision ve Treyarch, esas gösteriyi Haziran ayındaki Xbox Games Showcase sonrasında yapacaklar. Bugün TSİ 17:00 sıralarında yeni bir canlı aksiyon fragmanının yayınlanması beklenir iken, ilginç bir gelişme daha yaşandı ve “Black Ops 6 Game Pass Servisine Eklenecek Mi?” sorusu cevabını resmi olarak bulmuş kadar oldu.

Black Ops 6 Game Pass Servisine Çıkış Gününde Eklenecekmiş Gibi Görünüyor

Yakın bir zaman önce, The Verge sitesinden Tom Warren dahil pek çok kişi tarafından Xbox Game Pass mobil uygulamasının gönderdiği bir bildirim rapor edildi. Bildirime göre, serinin Activision Blizzard satın alımı sonrasındaki ilk oyunu çıkış gününde Game Pass abonelerine de sunulacak.

Bahsi geçen bildirim açılmaya çalışıldığında ise, halihazırda aktif olmayan bir resmi Xbox sayfasına yönlendirme yapılıyor. Bu da demek oluyor ki, resmi duyuru gün içerisinde gerçekleştirilebilir. Muhtemelen birkaç saat sonra yayınlanacak olan yeni canlı aksiyon tanıtım fragmanı bekleniyor olabilir.

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz haftalarda bir açıklama yapan Xbox patronu Sarah Bond, Call of Duty dahil birinci parti oyunların Game Pass servisine geleceğini teyit etmişti. Android ve iOS tabanlı uygulama üzerinden gönderilen bildirim, çıktığı yıl milyonlar satan seri tarihinde bir ilke imza atılacağının resmi habercisi oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu