Ekonomi

Bakan Özhaseki, Togg’u test etti

Bakan Özhaseki geçtiğimiz Cuma günü memleketi Kayseri’yi ziyaret etti. Özhaseki, ziyaret kapsamında Türkiye’nin yerli otomobili Togg ile şehir turu yaptı.

Ayrıca otomobili kullandığı anlara ait görüntü. ‘Yerli ve milli gururumuz Togg’ Kayseri’de yoldaydık. Milletimiz de ben de çok beğendik. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun’ diye Twitter hesabından paylaştı.

“TOGG İLE TAKİP EDİYORUZ”

Bakan Özhaseki, ‘Allah’ım, bismillah’ arabayı çalıştırdı. Araç kullanırken yaşadıklarını anlatan Özhaseki, “Gerçekten güzel bir araba. Muhteşem. Araç çıt çıt ses yapmıyor. Sessiz gidiyor. Beğendikleri kadarı var. Çok rahat ve hızlı bir araba, anında hızlanıyor. Camları çok geniş.” diğer araçlara göre.Elektrikli araçlara gelince ‘egzoz gazı’ diye bir dert oluyor.Olmuyor.Dışarıdaki yayalar da rahatsız olmuyor.Madem ki devletimiz böyle bir imkan vermiş madem bundan sonra Togg ile devam edelim. Bu hoş özelliklerin yanı sıra, onlarca yıldır özlemini çektiğimiz, yerli üretim hayallerimizi süsleyen bir dünya markasına da imza atmış olmanın haklı gururunu ve gururunu yaşıyoruz. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Bu milletin gururu oldular. Özellikle Cumhurbaşkanımız 5 yiğitten bahsediyordu. Onlar da risk aldılar ve sorumluluk altına girdiler.”dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu