Haber

Adana’da eski eşini dövdüğü iddia edilen kadın ve oğluna 18’er yıl hapis istemiyle dava açıldı.

Adana’da tartıştığı eski eşini dövdüğü iddia edilen kadın ve oğlu hakkında 18’er yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

HY ve oğlu KA hakkında “iş yerini silahla yağmalama” ve “mala zarar verme” suçlarından yürütülen soruşturma kapsamında 18 yıla kadar hapis cezası talep eden savcılık tarafından hazırlanan iddianame 8. Ağır Ceza Mahkemesi’nce kabul edildi.

İddianamede, olay günü zanlılar HY ve oğlu KA, müşteki CA’nın iş yerine giderek, “Dükkanı bize teslim edeceksiniz, noteri buraya getireceğiz, siz bize vereceksiniz” diye tehdit ettiler. hiçbir şey almadan bu yer”. Tartışma sonucunda CA’ya hakaret ve saldırıda bulunduğu, suç üzerine iddiaya girme fiilinin doktor raporuyla sabit olduğu belirtildi.

Sanıkların da müştekiyle ilgili araca zarar verdiklerinin belirtildiği ve görgü tanıklarının ifadelerinin müşteki CA, HY ve KA’nın fikir ve hareketle iş birliği içinde hareket ettikleri ve “yağmalama” ifadelerini teyit ettiği ifade edildi. işyerinde silahlar” ve “mala zarar verme”. Suçlarından farklı olarak 18 yıla kadar hapis cezasına çarptırılması istendi.

Aleyhlerindeki suçlamaları kabul etmeyen sanıkların yargılanmasına önümüzdeki günlerde başlanacak.

haberbozyazi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu